Paniom, które pragną poznać tajniki makijażu, zapraszam na indywidualne lekcje makijażu.

Podczas spotkania pokazuję krok po kroku jak należy nakładać kosmetyki, by stworzyć trwały makijaż. Każda lekcja jest oparta na wiedzy jaka daje analiza kolorystyczna, dlatego te Panie, które nie znają swojego typu kolorystycznego zapraszam na lekcje z analizą kolorystyczną. Następnie wykonują instruktażowy makijaż dzienny i wieczorowy zwracając uwagę na ważne elementy by uczestniczka mogła wydobyć wszystkie atuty swojej urody. Podczas kursu jest także czas na samodzielne wykonanie makijażu. lekcje dwudniowe dają możliwość dłuższego czasu ćwiczeń w wykonywaniu makijażu.

Zapraszam na spotkania:

Indywidualna lekcja makijażu dziennego i wieczorowego z analizą kolorystyczną – czas trwania 6 godzin – koszt: 550 pln

Indywidualna lekcja makijażu dziennego i wieczorowego bez analizy kolorystycznej- czas trwania 4 godziny – koszt: 350 pln

Lekcja makijażu dziennego i wieczorowego z analizą kolorystyczną dla dwóch osób – czas trwania 7 godzin – koszt: 390 pln/osoby

Lekcja makijażu dziennego i wieczorowego bez analizy kolorystycznej dla dwóch osób – czas trwania  5 godzin – koszt: 280 pln/osoby

Dwudniowy indywidualny kurs makijażu z analizą kolorystyczną – czas trwania :2 spotkania po 5 godzin – 720 pln

Dwudniowy kurs makijażu dla dwóch osób z analizą kolorystyczną – czas trwania: 2 spotkania po 5 godzin – 650 pln/osoby

Jednodniowe warsztaty z makijażu z analizą kolorystyczną w małej grupie (5-6) osób – czas trwania 8 godzin – 220 pln/osobę.

Dwudniowe warsztaty z makijażu z analizą kolorystyczną w małej grupie (5-6) osób – czas trwania 2 spotkania po 6 godzin – 340 pln/osobę.

Każda z uczestniczek lekcji makijażu z analizą otrzyma karnet kolorów dla własnego typu urody, zestaw akcesoriów do makijażu oraz materiały szkoleniowe.

Po ukończeniu szkolenia Panie z pewnością będą bogatsze o wiedzę i umiejętności, by w każdym momencie swojego życia potrafiła wydobyć piękno swojej kobiecości.

Serdecznie zapraszam

Zobacz galerię zdjęć